TERMINARZ ROZGRYWEK NA SEZON 2012/2013 |
KLASA A GR. 2. |
Kolejka: 5 w dniach 09-09-2012- NIEDZIELA |
33 | BOXMET PISKORZÓW | - | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | 2012-09-09 | 16:00 |
34 | NIEMCZANKA NIEMCZA | - | BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ | 2012-09-09 | 16:00 |
35 | BŁĘKITNI OWIESNO | - | ZGODA GRODZISZCZE | 2012-09-09 | 16:00 |
36 | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | - | KOLIBER UCIECHÓW | 2012-09-09 | 16:00 |
37 | SKAŁKI STOLEC | - | LECHIA DZIERŻONIÓW | 2012-09-09 | 16:00 |
38 | SPARTA Ziębice | - | WIEŻA RUDNICA | 2012-09-09 | 16:00 |
39 | POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | - | ORZEŁ MĄKOLNO | 2012-09-09 | 16:00 |
40 | CZARNI SIENIAWKA | - | DELTA SŁUPICE | 2012-09-09 | 16:00 |
| | | | | |
Kolejka: 6 w dniach 16-09-2012- NIEDZIELA |
41 | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | - | DELTA SŁUPICE | 2012-09-16 | 16:00 |
42 | ORZEŁ MĄKOLNO | - | CZARNI SIENIAWKA | 2012-09-16 | 16:00 |
43 | WIEŻA RUDNICA | - | POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | 2012-09-16 | 16:00 |
44 | LECHIA DZIERŻONIÓW | - | SPARTA Ziębice | 2012-09-16 | 11:00 |
45 | KOLIBER UCIECHÓW | - | SKAŁKI STOLEC | 2012-09-16 | 16:00 |
46 | ZGODA GRODZISZCZE | - | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | 2012-09-16 | 16:00 |
47 | BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ | - | BŁĘKITNI OWIESNO | 2012-09-16 | 16:00 |
48 | BOXMET PISKORZÓW | - | NIEMCZANKA NIEMCZA | 2012-09-16 | 16:00 |
| | | | | |
Kolejka: 7 w dniach 23-09-2012- NIEDZIELA |
49 | NIEMCZANKA NIEMCZA | - | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | 2012-09-23 | 16:00 |
50 | BŁĘKITNI OWIESNO | - | BOXMET PISKORZÓW | 2012-09-23 | 16:00 |
51 | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | - | BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ | 2012-09-23 | 16:00 |
52 | SKAŁKI STOLEC | - | ZGODA GRODZISZCZE | 2012-09-23 | 16:00 |
53 | SPARTA Ziębice | - | KOLIBER UCIECHÓW | 2012-09-23 | 16:00 |
54 | POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | - | LECHIA DZIERŻONIÓW | 2012-09-23 | 16:00 |
55 | CZARNI SIENIAWKA | - | WIEŻA RUDNICA | 2012-09-23 | 16:00 |
56 | DELTA SŁUPICE | - | ORZEŁ MĄKOLNO | 2012-09-23 | 16:00 |
| | | | | |
Kolejka: 8 w dniach 30-09-2012- NIEDZIELA |
57 | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | - | ORZEŁ MĄKOLNO | 2012-09-30 | 16:00 |
58 | WIEŻA RUDNICA | - | DELTA SŁUPICE | 2012-09-30 | 16:00 |
59 | LECHIA DZIERŻONIÓW | - | CZARNI SIENIAWKA | 2012-09-30 | 11:00 |
60 | KOLIBER UCIECHÓW | - | POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | 2012-09-30 | 16:00 |
61 | ZGODA GRODZISZCZE | - | SPARTA Ziębice | 2012-09-30 | 16:00 |
62 | BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ | - | SKAŁKI STOLEC | 2012-09-30 | 16:00 |
63 | BOXMET PISKORZÓW | - | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | 2012-09-30 | 16:00 |
64 | NIEMCZANKA NIEMCZA | - | BŁĘKITNI OWIESNO | 2012-09-30 | 16:00 |
| | | | | |
Kolejka: 9 w dniach 07-10-2012- NIEDZIELA |
65 | BŁĘKITNI OWIESNO | - | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | 2012-10-07 | 15:00 |
66 | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | - | NIEMCZANKA NIEMCZA | 2012-10-07 | 15:00 |
67 | SKAŁKI STOLEC | - | BOXMET PISKORZÓW | 2012-10-07 | 15:00 |
68 | SPARTA Ziębice | - | BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ | 2012-10-07 | 15:00 |
69 | POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | - | ZGODA GRODZISZCZE | 2012-10-07 | 15:00 |
70 | CZARNI SIENIAWKA | - | KOLIBER UCIECHÓW | 2012-10-07 | 15:00 |
71 | DELTA SŁUPICE | - | LECHIA DZIERŻONIÓW | 2012-10-07 | 15:00 |
72 | ORZEŁ MĄKOLNO | - | WIEŻA RUDNICA | 2012-10-07 | 15:00 |
| | | | | |
Kolejka: 10 w dniach 14-10-2012- NIEDZIELA |
73 | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | - | WIEŻA RUDNICA | 2012-10-14 | 15:00 |
74 | LECHIA DZIERŻONIÓW | - | ORZEŁ MĄKOLNO | 2012-10-14 | 11:00 |
75 | KOLIBER UCIECHÓW | - | DELTA SŁUPICE | 2012-10-14 | 15:00 |
76 | ZGODA GRODZISZCZE | - | CZARNI SIENIAWKA | 2012-10-14 | 15:00 |
77 | BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ | - | POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | 2012-10-14 | 15:00 |
78 | BOXMET PISKORZÓW | - | SPARTA Ziębice | 2012-10-14 | 15:00 |
79 | NIEMCZANKA NIEMCZA | - | SKAŁKI STOLEC | 2012-10-14 | 15:00 |
80 | BŁĘKITNI OWIESNO | - | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | 2012-10-14 | 15:00 |
| | | | | |
Kolejka: 11 w dniach 21-10-2012- NIEDZIELA |
81 | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | - | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | 2012-10-21 | 15:00 |
82 | SKAŁKI STOLEC | - | BŁĘKITNI OWIESNO | 2012-10-21 | 15:00 |
83 | SPARTA Ziębice | - | NIEMCZANKA NIEMCZA | 2012-10-21 | 15:00 |
84 | POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | - | BOXMET PISKORZÓW | 2012-10-21 | 15:00 |
85 | CZARNI SIENIAWKA | - | BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ | 2012-10-21 | 15:00 |
86 | DELTA SŁUPICE | - | ZGODA GRODZISZCZE | 2012-10-21 | 15:00 |
87 | ORZEŁ MĄKOLNO | - | KOLIBER UCIECHÓW | 2012-10-21 | 15:00 |
88 | WIEŻA RUDNICA | - | LECHIA DZIERŻONIÓW | 2012-10-21 | 15:00 |
| | | | | |
Kolejka: 12 w dniach 28-10-2012- NIEDZIELA |
89 | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | - | LECHIA DZIERŻONIÓW | 2012-10-28 | 14:00 |
90 | KOLIBER UCIECHÓW | - | WIEŻA RUDNICA | 2012-10-28 | 14:00 |
91 | ZGODA GRODZISZCZE | - | ORZEŁ MĄKOLNO | 2012-10-28 | 14:00 |
92 | BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ | - | DELTA SŁUPICE | 2012-10-28 | 14:00 |
93 | BOXMET PISKORZÓW | - | CZARNI SIENIAWKA | 2012-10-28 | 14:00 |
94 | NIEMCZANKA NIEMCZA | - | POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | 2012-10-28 | 14:00 |
95 | BŁĘKITNI OWIESNO | - | SPARTA Ziębice | 2012-10-28 | 14:00 |
96 | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | - | SKAŁKI STOLEC | 2012-10-28 | 14:00 |
| | | | | |
Kolejka: 13 w dniach 04-11-2012- NIEDZIELA |
97 | SKAŁKI STOLEC | - | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | 2012-11-04 | 14:00 |
98 | SPARTA Ziębice | - | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | 2012-11-04 | 14:00 |
99 | POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | - | BŁĘKITNI OWIESNO | 2012-11-04 | 14:00 |
100 | CZARNI SIENIAWKA | - | NIEMCZANKA NIEMCZA | 2012-11-04 | 14:00 |
101 | DELTA SŁUPICE | - | BOXMET PISKORZÓW | 2012-11-04 | 14:00 |
102 | ORZEŁ MĄKOLNO | - | BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ | 2012-11-04 | 14:00 |
103 | WIEŻA RUDNICA | - | ZGODA GRODZISZCZE | 2012-11-04 | 14:00 |
104 | LECHIA DZIERŻONIÓW | - | KOLIBER UCIECHÓW | 2012-11-04 | 11:00 |
Kolejka: 14 w dniach 11-11-2012- NIEDZIELA |
105 | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | - | KOLIBER UCIECHÓW | 2012-11-11 | 14:00 |
106 | ZGODA GRODZISZCZE | - | LECHIA DZIERŻONIÓW | 2012-11-11 | 14:00 |
107 | BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ | - | WIEŻA RUDNICA | 2012-11-11 | 14:00 |
108 | BOXMET PISKORZÓW | - | ORZEŁ MĄKOLNO | 2012-11-11 | 14:00 |
109 | NIEMCZANKA NIEMCZA | - | DELTA SŁUPICE | 2012-11-11 | 14:00 |
110 | BŁĘKITNI OWIESNO | - | CZARNI SIENIAWKA | 2012-11-11 | 14:00 |
111 | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | - | POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | 2012-11-11 | 14:00 |
112 | SKAŁKI STOLEC | - | SPARTA Ziębice | 2012-11-11 | 14:00 |
Kolejka: 15 w dniach 18-11-2012- NIEDZIELA |
113 | SPARTA Ziębice | - | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | 2012-11-18 | 13:30 |
114 | POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | - | SKAŁKI STOLEC | 2012-11-18 | 13:30 |
115 | CZARNI SIENIAWKA | - | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | 2012-11-18 | 13:30 |
116 | DELTA SŁUPICE | - | BŁĘKITNI OWIESNO | 2012-11-18 | 13:30 |
117 | ORZEŁ MĄKOLNO | - | NIEMCZANKA NIEMCZA | 2012-11-18 | 13:30 |
118 | WIEŻA RUDNICA | - | BOXMET PISKORZÓW | 2012-11-18 | 13:30 |
119 | LECHIA DZIERŻONIÓW | - | BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ | 2012-11-18 | 11:00 |
120 | KOLIBER UCIECHÓW | - | ZGODA GRODZISZCZE | 2012-11-18 | 13:30 |